Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strana svobodných občanů

28. 2. 2009

Dne 20.2.2009 jsem se rozhodl se po dlouhé době, kdy jsem byl politicky činný jen psaním článků na internetu zejména : http://vlsam.blogy.novinky.cz/   zkusit se  pustit do opravdové politické práce a podal jsem si žádost o přijetí do nově se rodící Strany svobodných občanů - zkráceně Svobodných. A to hlavně z důvodu víry, že se z ní skutečně podaří vytvořit pravicovou stranu, která se nebude podbízet tím, že se bude stále uchylovat k politickému středu, jako to činili např. ODA, US, nebo v současné době KDU-ČSL, Zelení, aby tak po volbách mohli případně uzavírat koalice s levou stranou politického spektra bez ohledu na svou deklarovanou pravicovost. Já jsem zastáncem pravicových hodnot a ty tato strana Svobodných má za základní. Je to svoboda, odpovědnost a spravedlnost. Tyto hodnoty uznávám a proto jsem čelem Svobodných.

V tomto prostoru bych rád komunikoval s případnými zájemci o mé názory. Takže pokud má někdo zájem se mne ptát, může formou komentářů.

Děkuji

Vladimír SamiecObrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpověď

(v.samiec, 21. 9. 2010 0:14)

Dobrý den,
omlouvám se, že je tato odpověď tak pozdě, ale je. V ODS jsem nebyl. Co se týče jiné partaje, to už je zmíněno výše.
S pozdravem
Vladimír Samiec

Armáda

(Vlkan, 26. 5. 2010 10:23)

Jaký máte program v případě ministerstva obrany a působení či náplni našich ozbrojených sil?

odpověď na dotaz

(Vladimír Samiec, 18. 3. 2009 17:20)

Dobrý den,
v ODS jsem nebyl. Byl jsem v devadesátých letech řadovým členem SPR-RSČ. Podporoval jsem republikánskou myšlenku. Potom, co jsme jako řadoví členové tuhle partaj dostali do parlamentu, jsme teprve zjistili, jak to skutečně myslí pan Sládek. nestydím se za to, že jsem v té straně byl, protože, jak říká klasik: "vším čím jsem byl, byl jsem rád" a já dodávám, také to byla zkušenost. Jiná věc jsou mí bývalí spolustraníci. S některými bych dnes opravdu nechtěl nic mít, ale věřte, nebo ne, byla tam také spousta slušných lidí, kteří to mysleli dobře.
Přeji Vám hezký den
Vladimír Samiec

Byl jste v ODS nebo v jiné partaji?

(Jarek, 18. 3. 2009 13:34)