Jdi na obsah Jdi na menu
 


Má presentace před krajským sněmem Svobodných

19. 3. 2009

 

Dobrý den,

    jak jsem slíbil, tak přidávám i svou stručnou presentaci, pro případnou volbu na pozici místopředsedy krajského sněmu Praha.

     Jmenuji se Vladimír Samiec a bude mi letos 38 let. Jsem Pražákem minimálně třetí generací, narozen v Karlíně a žijící na Jižním městě v Chodově.

     Pracuji v jedné nadnárodní společnosti provozující samoobslužné velkoobchody, jako Manager bezpečnosti velkoobchodu. V minulosti jsem mimo krátké novinářské praxe také pracoval u Městské Policie v Praze, přičemž asi rok jsem byl zařazen jako operační důstojník.

     Jednou z mých aktivit je psaní detektivních povídek. V rámci této aktivity spolupracuji s Asociací autorů detektivní literatury a se Společenstvím amatérských spisovatelů. Knižně jsem se zatím pouze podílel na jedné publikaci, která byla sborníkem povídek různých autorů, ale i tak mne potěšilo, do jaké společnosti spoluautorů jsem se dostal. Mimo jiné např. pan Mudr. Cimický, nebo pan Cílek ( publikace "Vraždit se musí umět" ). Jinak publikuji na internetu na různých serverech. Odkazy se dají najít na mých stránkách: http://www.vsamiec.estranky.cz/

 

     Další mou činností je blog na serveru Novinek http://vlsam.blogy.novinky.cz/ , hlavně z toho důvodu, že Novinky s tím přišli dříve, než ostatní a já se tam zaregistroval už někdy v roce 2006, kdy jsem tam publikoval jako vůbec první bloger, svůj článek na téma:    „ Veřejné vyjadřování názorů.“

 

     Více se o mně dozvíte ze zveřejněných odkazů.

 

    A jak bych si představoval svou práci pro stranu? Osobně si myslím, že tak jak to funguje v každé správné firmě, bude krajské předsednictvo, jakýmsi středním managementem, který koordinuje činnost členů na krajské úrovni a komunikuje s centrálou. Zejména teď v začátcích strany cítím jako jednu z priorit komunikaci a sjednocování společných názorů, pro presentaci navenek, tedy při oslovování konkrétních potenciálních voličů a zodpovídání jejich otázek tak, aby byly v souladu se stranickými názory.

 

Předem děkuji za případnou podporu

 

Vladimír Samiec

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář